אודותינו

HOKA ONE ONE
נעלי הוקה נולדו בשנת 2009 במוחם של שני רצי אולטרה-מרתון צרפתיים, ז'אן לוק דיארד וניקולא מרמוד, אשר חיפשו מענה טכנולוגי לריצה בהרי האלפים בתנאי שטח קשים ומשתנים. השניים תכננו נעל שתוכל להתמודד עם ירידות קשות, אבנים, בוץ וטיפוס, ועם זאת נעל שתהיה קלה, נעימה, מרחפת ובולמת זעזועים. אב הטיפוס הראשון של הנעל הפך במהרה לדגם מסחרי ועורר סקרנות רבה בקרב רצי האולטרה-מרתון ברחבי העולם. הצלחתה של הוקה הולידה דגמים חדשים לריצת כביש ולריצה משולבת שטח-כביש וכך יצאה הבשורה החדשה של הוקה לעולם הריצה – תפיסת האוברסייז.

HOKA ONE ONE – יש להגות את השם הוקה אוניי – אוניי,  HOKA ONAY ONAY. מקור השם הוא בפולינזיה ופירושו: "לעוף מעל לקרקע". כך מרגישים כשרצים עם הוקה. 
בכל צעד וצעד התחושה היא שהרגל ממריאה מעצמה. 
נעלי הריצה הפופולריות של חברת הוקה מתאפיינות בתפיסת  אוברסייז (מקסימליות) ודוגלות בשיכוך מירבי, במשקל נמוך ובניטרליות בתנועה.
רצים ברחבי העולם, בהם רצים חובבים כרצי עלית נהנים מהטכנולוגיה החדשנית ומיתרונותיהן של נעלי הוקה, ועושים בהן שימוש בכל תוואי שטח, בזמן אימונים וגם מנצחים איתן תחרויות. מה איתכם?
בואו לשדרג את חוויית הריצה שלכם, ליהנות מהגנה מפני זעזועים, להרגיש את תחושת החופש וההנאה, ולשמר ולשפר את הביצועים הגופניים שלכם.

NEW RUN
חברת New Run הינה היבואנית הרשמית של נעלי הוקה בישראל. החברה נוסדה בשנת 2014 ומתמחה ביבוא ושיווק מוצרי ספורט ואורח חיים בריא.