צוות ניו ראן

מאיר קנר הוא מנכ"ל חברת ניו ראן , איש ברזל, מרתוניסט, קרוספיטר, טריאתלט, מאמן ריצה ובעל תואר שני במדעי הספורט. בשנת 2000 השתתף מאיר קנר בתחרות ישראמן השנייה בישראל – וזכה בה במקום הראשון. גונן הרפז הוא ממקימי חברת ניו ראן ושותף בה, איש ברזל, רץ אולטרה ומאמן טריאתלון ושחייה. לגונן 3ילדים. ניצח בתחרות חצי איש ברזל בישראמן שנת אלדר אשרי הוא מנהל חנות היבואן הרשמית של הוקה, מאמן ריצה וטריאתלון ואיש ברזל. אלדר השתתף ב-11 תחרויות איש ברזל ובעשרות רבות של מרתונים ומרוצים. לאלדר בת אחת. טל מאיר הוא מנהל שיווק, דיגיטל ויח"צ של חברת ניו ראן, מרתוניסט וחובב ריצות כביש. טל השתתף בעשרות מרוצי כביש ושטח, ומוסיף לעשות כן מעת לעת. טל הוא רווק . ליאור רביבו הוא סוכן מכירות ארצי של חברת ניו ראן, מרתוניסט סאב 3 . לליאור בת אחת. אלדר פרדו הוא סוכן מכירות ארצי של חברת ניו ראן , רץ אולטרה, מרתוניסט, חובב ריצות שטח ומאמן קבוצת ריצה באזור השרון ועמק חפר. לאלדר 2 ילדים. טלי הראל היא הבק אופיס של חברת ניו ראן, חובבת הליכה ויוגה, ואמא לשניים.

מאיר קנר הוא מנכ"ל חברת ניו ראן, היבואנית הרשמית של נעלי 'הוקה' בישראל, מנכ"ל משותף בחברת ספורטפיול, היבואנית הרשמית של תזונת הספורט 'ספונסר, איש ברזל, מרתוניסט, קרוספיטר, טריאתלט, מאמן ריצה ובעל תואר שני במדעי הספורט. בשנת 2000 השתתף מאיר קנר בתחרות ישראמן השנייה בישראל – וזכה בה במקום הראשון.

גונן הרפז הוא שותף ודירקטור בחברת ניו ראן, מנהל חנות היבואן הרשמית של הוקה ובלגה, מאמן טריאתלון ושחייה, איש ברזל ורץ אולטרה. בשנת 2008 זכה גונן באליפות ישראל בטריאתלון במקצה 40+ , וחודש לאחר מכן זכה במקום שלישי כללי בתחרות חצי איש ברזל וראשון מבין הישראלים.

    

טל מאיר הוא מנהל הדיגיטל והסושיאל מדיה של חברת ניו ראן, מרתוניסט וחובב ריצות כביש. טל השתתף בעשרות מרוצי כביש ושטח, ומוסיף לעשות כן מעת לעת.   

ליאור רביבו הוא סוכן מכירות ארצי של חברת ניו ראן, מרתוניסט סאב 3 

אלדר פרדו הוא סוכן מכירות ארצי של חברת ניו ראן ומנהל מותג תזונת הספורט 'ספונסר', רץ אולטרה, מרתוניסט, חובב ריצות שטח ומאמן קבוצת ריצה באזור השרון ועמק חפר.

    

אלדר אשרי הוא סוכן מכירות ארצי של חברת ניו ראן, מאמן ריצה וטריאתלון ואיש ברזל. אלדר השתתף ב-11 תחרויות איש ברזל ובעשרות רבות של מרתונים ומרוצים

    

נועם פישמן היא מוכרת בחנות ניו ראן, טריאתלטית, מתחרה בחצי איש ברזל, מקום 5 בגביע אירופה בוגרות, סגנית אלופת ישראל 2018 וחברת נבחרת ישראל בטריאתלון.